МНД Україна прагне йти в ногу з подіями на ринку праці в Україні, і тому вирішили зосередитися на талановитому молодому поколінні серед студентів вищих навчальних закладів. Відповідно до заданого баченням, МНД співпрацює з університетами, для залучення студентів, особливо в технічних областях і запропонувати їм цікаву спільну роботу. Кандидати отримують професійний досвід. З іншого боку, МНД Україна отримує кваліфікованих і перспективних співробітників.

Стипендіальна програма

Управління МНД України у співпраці з представниками Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м.Івано-Франківськ) заснував програму стипендій, яка спрямована на стимулювання освітнього і наукового спілкування талановитих студентів.

Щороку конкурс відкритий для кращих студентів 3-го і 4-го року Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Кращі студенти отримують стипендії МНД України.

Програма обміну досвідом

МНД Україна дає можливість студентам 5 курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу взяти участь в підвищенні кваліфікації та стажування в MND a.s., Чехія (http://www.mnd.eu/en/). Програма надає можливість навчатися у професіоналів МНД з буріння, геологічних та виробничих цехів в Годоніні (Чеська Республіка) та ознайомитися з сучасними технологіями, європейськими стандартами в нафтовій і газовій промисловості.